Movies
Ratings
148
WALL-ERated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 1.0
The AttorneyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 1.0
Perfect ProposalRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5