Titles you rated
- Housewife's RebellionRated ★ 3.0
- Roses and Bean SproutRated ★ 2.5
- I'll Show You the TasteRated ★ 3.0
- Fox and Cotton CandyRated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.5- Foolish PrincesRated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- I Love Hyun-jungRated ★ 3.0
Delicious ProposalRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 2.5
- BossRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- おせんRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0