Titles you rated
True BloodRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0- Cold CaseRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
NikitaRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0
BonesRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0