Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
Point BreakRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Song of the SeaRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0