Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0