Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5