Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0- PlayRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0