Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5