Movies
Ratings
225
The HandmaidenRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.5