Titles you rated
 American PsychoRated ★ 3.5 American PsychoRated ★ 3.5
 The World of LoveRated ★ 3.5 The World of LoveRated ★ 3.5
 North by NorthwestRated ★ 4.0 North by NorthwestRated ★ 4.0
 Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5 Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 3.5
 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0 5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
 City LightsRated ★ 3.5 City LightsRated ★ 3.5
 The Butcher BoyRated ★ 3.0 The Butcher BoyRated ★ 3.0
 VertigoRated ★ 4.5 VertigoRated ★ 4.5
 Look BackRated ★ 3.5 Look BackRated ★ 3.5
 MidsommarRated ★ 4.0 MidsommarRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5 KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
 Fantastic PlanetRated ★ 4.0 Fantastic PlanetRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 SonatineRated ★ 4.0 SonatineRated ★ 4.0
 RashomonRated ★ 3.5 RashomonRated ★ 3.5
 The IntouchablesRated ★ 3.0 The IntouchablesRated ★ 3.0
 The Beauty InsideRated ★ 3.0 The Beauty InsideRated ★ 3.0
 The Boy and the BeastRated ★ 3.0 The Boy and the BeastRated ★ 3.0
 Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.5 Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.5