Movies
Ratings
155
The Plan ManRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
No RegretRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0