Titles you rated
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Superman IIRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0