Titles you rated
Killer EliteRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.5
Need for SpeedRated ★ 4.0
xXx: State of the UnionRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
BurntRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 1.0
Finding NemoRated ★ 1.0
HopeRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 1.5