Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Farewell, My QueenRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 1.5
The GodfatherRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 1.5
Two Days, One NightRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
3 GenerationsRated ★ 2.0
Flying ColorsRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
KikujiroRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0