Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Doctor FosterRated ★ 3.5
Doctor FosterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Berserk Season 1Rated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0