Titles you rated
Secret SunshineRated ★ 5.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
The Big LebowskiRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.5