Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
The Electric StateRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0