Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0