Titles you rated
Our SeasonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 5.0
A Haunting in VeniceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5