Movies
Ratings
334
Loving VincentRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
UnbreakableRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0