Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The SpyRated ★ 4.5
Partner TrackRated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
GlueRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
Gold DiggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Dirty JohnRated ★ 3.0
The ActRated ★ 3.0
Sons of AnarchyRated ★ 3.5
Sons of AnarchyRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5- Good PeopleRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5