Movies
Ratings
303
Perfect NumberRated ★ 5.0
Beverly Hills Cop IIRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0- Shot gunRated ★ 4.0
Wedding ScandalRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
An Ethics LessonRated ★ 5.0- My FatherRated ★ 5.0
Top StarRated ★ 4.5
A Wonderful MomentRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 5.0
ConfessionRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 5.0