Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
CocoRated ★ 3.5
Day & NightRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5