Movies
Ratings
730
Good NewsRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
SnatchRated ★ 4.5
EqualsRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
TriangleRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 1.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5