Titles you rated
My DictatorRated ★ 2.5
Empire of LustRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 1.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 2.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0