Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
CubeRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 1.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 1.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 0.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0