Movies
Ratings
130
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0