Titles you rated
Self/lessRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 1.5