Titles you rated
- Good PeopleRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Rated GRated ★ 5.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0