Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
You Burn MeRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
8½Rated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
And Your Bird Can SingRated ★ 3.0
Wild TourRated ★ 4.0