Titles you rated
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0