Titles you rated
HereditaryRated ★ 3.0
Sink & RiseRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Hard EightRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
AnnetteRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Daft Punk UnchainedRated ★ 5.0
TitaneRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
TrafficRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0