Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.5
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
RayRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The MissionRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0