Titles you rated
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Take PointRated ★ 2.0
Corpse BrideRated ★ 3.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 1.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Who You Think I AmRated ★ 4.0