Movies
Ratings
111
Train to BusanRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5