Movies
Ratings
300
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 3.0