Movies
Ratings
15
SnowpiercerRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0