Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.5
TangledRated ★ 5.0