Movies
Ratings
144
GattacaRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 5.0
NanaRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
For HorowitzRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0