Movies
Ratings
378
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Special CorrespondentsRated ★ 3.5
A DayRated ★ 2.0
The MummyRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0