Series
Ratings
116
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Master: God of NoodlesRated ★ 1.5
Golden RainbowRated ★ 2.5
Love RainRated ★ 4.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0