Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
BrightRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.5