Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The House Where the Mermaid SleepsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
April, Come She WillRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0