Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Page TurnerRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.0
The Flower in PrisonRated ★ 1.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0