Series
Ratings
163
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5