Titles you rated
Interview with the VampireRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0