Titles you rated
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
Aftermath Season 1Rated ★ 3.0
GrimmRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Dr. FrostRated ★ 3.5