Titles you rated
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Lost in AustenRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5