Titles you rated
HarbinRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
UprisingRated ★ 0.5
VenomRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
TogoRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 0.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5