Movies
Ratings
372
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
SplitRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5